Accept
Accept
 
ثبت نام
نویسنده : admin
تاریخ : شنبه, 15 مارس 2014
دیدگاه‌ها برای ثبت نام بسته هستند

برای ثبت نام در کانون زبان بهرستگان ابتدا شرایط و مقررات زیر را بطور کامل مطالعه کرده و سپس بر روی “قبول قوانین” کلیک فرمائید.

١.قبل از شروع کلاس فرزندتان را به آموزشگاه تحویل و در خاتمه کلاس تحویل بگیرید .آموزشگاه تعهدی در نگهداری فرزندتان بعد از ساعت آموزشی و تحویل فرزندتان خارج از محیط آموزشگاه ندارد.

٢. شهریه باید قبل از شروع ترم پرداخت گردد.در صورت عدم پرداخت شهریه آموزشگاه مجاز به عدم پذیرش زبان آموز میباشد.شهریه پرداختی تا قبل از شروع کلاس باکسر٢۰ % قابل استرداد و پس از آن(حتی یک جلسه حضورو کمتر از آن) طبق آیین نامه ٣٢ آیین نامه آموزشگاه های علمی آزاد وجه پرداختی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد.

٣. توجه به اطلاعیه های نصب شده در تابلو اعلانات و رعایت مفاد آنها.

۴ . دو جلسه غیبت متوالی زبان آموزیا چهار جلسه غیبت غیر متوالی موجب تکرار مجدد کلاس و دریافت مجدد هزینه آن ترم می باشد.در پایان هر ترم سوپروایزر سطح آموزشی فرزندتان را تعیین مینماید ،گذراندن یک ترم آموزشی دلیلی بر یادگیری نمی باشد.

۵ . به همراه داشتن لیوان و دستمال شخصی برای هر کودک الزامی است .آموزشگاه تعهدی راجع به دستشویی بردن کودکان ندارد .

6. آموزشگاه از حضور والدین در محیط آموزشی و پذیرش کودک بیمار جلوگیری به عمل می آورد .

7.در صورتیکه حضانت فرزند بر عهده مادر میباشدحتما برگه حضانت را تحویل منشی نمایید.

اینجانب  ولی زبان آموز  ضمن آگاهی کامل از شرایط و مقررات ” کانون زبان بهرستگان ” به طور جد خود را ملزم و متعهد به رعایت موارد فوق می دانم و تبعات هرگونه بی توجهی به عهده خودم می باشد.

Accept

با امید موفقیت روز افزون
 
[Alimir_BootModal_Login]