Accept
Accept
 
معرفی ما
نویسنده : admin
تاریخ : شنبه, 15 مارس 2014
دیدگاه‌ها برای معرفی ما بسته هستند

کانون زبان بهرستگان با متدهاي نوين و با يافتن راههاي بهتر وشادتر، آموزش زبان را به صورت مفهومي و علمي با روشهايي كه شوق و ميل كودكانه را تحريك كند ، در محيطي شاد و با طراحي ويژه كودكان و با كادري تحصيلكرده و مجرب در زمينه كار با كودكان ، بر اساس استاندارد مدارس كمبريج انگلستان بهمراه نقاشي ، نمايش فيلم و شعر ، به كودكان دلبند شما مي آموزد .

آقای محمد شریعت خواه با همکاری همسر خود خانم سونیا ملکی در سال 1390 موفق به افتتاح کانون زبان بهرستگان در محیطی شاد با طراحی ویژه کودکانه و انتخاب مدرسان کاملاً متبحر در امر آموزش زبان گردیدند .

مدرسان کانون زبان بهرستگان همگی پس از قبولی در آزمون کتبی و شفاهی به مدت 3 ماه دوره آموزشی کار با کودکان را میگذرانند وپس از کسب تجربه کافی در کنار مربیان دیگر و زیر نظر سوپروایزر میتوانند به عنوان مربی وارد کار شوند.

خانم سونیا ملکی مدیریت بخش دخترانه کانون زبان بهرستگان با طراحی و تدوین کتاب کارهای مکمل آموزشی با استفاده از سایتهای معتبر آموزش  Jolly Phonics و بهره گیری از کمک اساتید زبان انگلیسی جهت ویرایش کتابها و در نهایت طراحی کتابها در محیط کامپیوتری به صورتی که برای کودکان جذابیت لازم را داشته باشد کار آموزش به کودکان را بسیار ساده و اصولی نموده است .

مربیان کانون زبان بهرستگان همگی زیر نظر سوپروایزرمجرب کار تدریس را انجام میدهند و هر ماه کودکان از نظر نحوه آموزش توسط سوپروایزر بررسی میگردند .

با امید موفقیت روز افزون
 
[Alimir_BootModal_Login]