Accept
Accept
 
ساختار آموزشی
نویسنده : admin
تاریخ : شنبه, 15 مارس 2014
دیدگاه‌ها برای ساختار آموزشی بسته هستند

سیستم آموزشی :

کانون زبان بهرستگان با متدهاي نوين و با يافتن راههاي بهتر وشادتر، آموزش زبان را به صورت مفهومي و علمي با روشهايي كه شوق و ميل كودكانه را تحريك كند ، در محيطي شاد و با طراحي ويژه كودكان و با كادري تحصيلكرده و مجرب در زمينه كار با كودكان ، بر اساس استاندارد مدارس كمبريج انگلستان بهمراه  نقاشي، نمايش فيلم و شعر ، به كودكان دلبند شما مي آموزد .

فراگيری  مغز بسيار بالا بوده و كودكان زير 3 سال توان يادگيري بالاتري نسبت به كودكان 3 ساله و بالاتر دارند . و هر چه سن كودك بالاتر مي رود آموزش و يادگيري آنها سخت تر و كندتر شده و مشكلات بيشتري در تلفظ واژه ها ،فراگيري معاني كلمات و غيره پيدا ميكند.

قدم اول درآموزش انگليسي به كودكان آن است كه به آنها ياد بدهند چه طورحروف وكلمات انگليسي را تشخيص داده و آنها را بخوانند . به محض آنكه فرزند شما متوجه شود كه صداهاي كلمات را ميتواند با حروف نمايش دهد قادرخواهد بود كه آن كلمات را تلفظ كرده  و بخواند.

متد آموزشی

کانون زبان بهرستگان با ارائه ي سيستم فونيكس در 8 ترم به همراه دوره هاي مقدماتي آن ، امكاني را به كودكان 4 الی 7  ساله ميدهد، تا قبل از ورود به دوره دبستان،خواندن – نوشتن و مكالمه و شنیدار زبان انگليسي را به همراه آموزشهاي پرورشي و تربيتي و به شكل اصولي و علمي فراگيرند .

والدين گرامي آيا مي دانيد كودك شما در سيستم Jolly Phonics  به راحتي قادر به يادگيري كامل زبان انگليسي مي باشد .اين روش در كشورانگليس براي كودكان مهاجر در كانادا تدوين شده تا در كمترين زمان و به بهترين نحو زبان انگليسي را فرا بگيرند . كانون زبان بهرستگان مجري سيستم Jolly Phonics  به صورت كاملاٌ پيشرفته و اصولي مي باشد .

در اين سيستم كتابهاي Jolly Phonics تدريس مي شود. فونيكس يك سيستم آموزش زبان انگليسي ويژه كودكان است . كودكان با آموختن آواهاي حروف و در كنار هم گذاستن صدا ها موفق به خواندن و نوشتن ميشوند .هر حرف داراي اكشن خاصي ميباشد . كه كودك آنرا با حركات دست,صورت و يا بدن خود انجام ميدهد . كودك هر صدا را با اكشن آن مي آموزد.

 يكي از مهمترين دغدغه هاي والدين و مربيان زبان , آموزش تلفظ صحيح لغات به بچه ها مي باشد بدين منظور پكيج مجموعه اي
شامل 27 آواز كودكانه و شاد ويژه در اين سيستم گنجانده شده است كه باعث آشنا شدن كودكان با لهجه صحيح مي شود.تمام
آوازها همراه كتاب و سي دي آموزشي ارائه مي شود كه به درك كودك از آواز كمك مي كند .

يكي ديگر از مهمترين مهارتها در ياد گرفتن هر زباني مهارت روان خوانی است كه بدين منظور در كلاسهاي كانون براي پیشرفت مهارت خواندن (reading) هر ترم ،كتاب داستان مرتبط با موضوع آموزشي آن ترم گنجانده شده است .

 مطلب ديگري كه اهميت دارد،تمرين نوشتن حروف وكلمات است .ياد گرفتن صحيح نوشتن هرحرف وآموختن املاي درست كلمات به كودكان مهارتي ميدهد كه تا آخر عمر از ياد نخواهند برد . كلاسهاي مابه فرزند شما كمك ميكند كه ياد بگيرند چطور بخوانند – چطوربنويسند و چطورهجي كنند .

در هرجلسۀ آموزشی  جهت تقویت مهارت شنیداری فرزندتان ، کارتونهای مرتبط با هر ترم آموزشی را به نمایش میگذاریم تا با این روش مهارت شنیداری فرزندتان بالا برود.

در پايان هر ماه جهت اطلاع والدين كودك از نحوه پيشرفت فرزندتان کارنامۀ آموزشی با نمرات واقعی جهت اطلاع والدین از روند پیشرفت فرزندتان ارائه  میشود.

موارد آموزشي :

كتابها : اين كتابها شامل 1 كتاب مقدماتي ويژه كانون زبان بهرستگان و 7 كتاب كار و 16 كتاب كار ويژه كانون زبان بهرستگان ميباشند.              کتاب داستان ویژه که مطابق آموزش هر ترم ارائه و آموزش داده مي شود.

فلش كارتهاي آموزشي : فلش كارتها به سه قسمت تقسیم می شوند فلش کارتهای اصلی  آموزشی   که همراه کتاب کارهای اصلی جولی فونیکس ارائه میشود،  فلش کارتهای ویژه کانون زبان بهرستگان  که در خود آموزشگاه با فرزندتان کار می شود و فلش کارتهای شناخت حیوانات و میوه ها که در کتاب کارهای ویژه کانون زبان بهرستگان قابل پیگیری می باشند  .

سي دي های صوتي و تصويري:  آوازهاي صوتی تصویری كودكانه ويژه هر سطح که در زمان مناسب به فرزندان دلبند شما عزیزان  ارائه و آموزش داده مي شود.

با امید موفقیت روز افزون
 
[Alimir_BootModal_Login]