Accept
Accept
 
متد آموزشی
نویسنده : manager
تاریخ : یکشنبه, 13 جولای 2014

والدين گرامي آيا مي دانيد كودك شما در سيستم Jolly Phonics به راحتي قادر به يادگيري كامل زبان انگليسي مي باشد .اين روش در كشورانگليس براي كودكان مهاجر در كانادا تدوين شده تا در كمترين زمان و به بهترين نحو زبان انگليسي را فرا بگيرند . كانون زبان بهرستگان مجري سيستم Jolly Phonics به صورت كاملاٌ پيشرفته و اصولي مي باشد .

در اين سيستم كتابهاي Jolly Phonics تدريس مي شود. فونيكس يك سيستم آموزش زبان انگليسي ويژه كودكان است . كودكان با آموختن آواهاي حروف و در كنار هم گذاستن صدا ها موفق به خواندن و نوشتن ميشوند .هر حرف داراي اكشن خاصي ميباشد . كه كودك آنرا با حركات دست,صورت و يا بدن خود انجام ميدهد . كودك هر صدا را با اكشن آن مي آموزد.

کانون زبان بهرستگان با ارائه ي سيستم Jolly Phonics در 8 ترم به همراه دوره هاي مقدماتي آن ، امكاني را به كودكان 4 الی ساله ميدهد، تا قبل از ورود به دوره دبستان،خواندن ،نوشتن ،مكالمه و شنیدار زبان انگليسي را به همراه آموزشهاي پرورشي و تربيتي و به شكل اصولي و علمي فراگيرند .

 يكي از مهمترين دغدغه هاي والدين و مربيان زبان ، آموزش تلفظ صحيح لغات به بچه ها مي باشد بدين منظور پكيج آموزشی شامل 27 آواز كودكانه و شاد ويژه در اين سيستم گنجانده شده است كه باعث آشنا شدن كودكان با لهجه صحيح مي شود.تمام
آوازها همراه كتاب و سي دي آموزشي ارائه مي شود كه به درك كودك از آواز كمك مي كند و همچنین استفاده از مربیان با لهجه های قوی و کار آمد از جمله کارهایی است که کانون زبان بهرستگان جهت تقویت تلفظ کودک دلبندتان انجام داده است.

يكي ديگر از مهمترين مهارتها در ياد گرفتن هر زباني مهارت روان خوانی است كه بدين منظور کانون زبان بهرستگان کتابهای ویژه ای را جهت  پیشرفت مهارت خواندن (reading)  به صورت کاملا تخصصی در اختیار زبان آموزان شما قرار میدهد که این کتابها حاصل چندین سال تحقیق ، تحریر و ویرایش میباشد ، در کنار این کتابها در هر ترم ،كتاب داستان مرتبط با موضوع آموزشي آن ترم گنجانده شده است .

 مطلب ديگري كه اهميت دارد،تمرين نوشتن حروف وكلمات است .ياد گرفتن صحيح نوشتن هرحرف وآموختن املاي درست كلمات به كودكان مهارتي ميدهد كه تا آخر عمر از ياد نخواهند برد . کتابهای ویژه  کانون زبان بهرستگان  به صورت کاملاً تخصصی بر روی مهارت نوشتن با روش صحیح به فرزند شما كمك ميكند كه ياد بگيرند چطوربنويسند ، چطور بخوانند و چطورهجي كنند .

در هرجلسۀ آموزشی  جهت تقویت مهارت شنیداری فرزندتان ، کارتونهای مرتبط با هر ترم آموزشی را به نمایش میگذاریم تا با این روش مهارت شنیداری فرزندتان بالا برود.

در پايان هر ماه جهت اطلاع والدين كودك از نحوه پيشرفت فرزندتان کارنامۀ آموزشی با نمرات واقعی جهت اطلاع والدین از روند پیشرفت فرزندتان ارائه  میشود.

پس ازاتمام  دورۀ آموزش Jolly Phonics مدرک ویژۀ این سیستم به دلبندتان اعطا میشود .

در صورت تمایل والدین و پس از طی کردن دوره های ویژه ، زبان آموزان میتوانند نسبت به اخذ مدارک بین المللی کمبریج STARTER, MOVER,FLYER) YLE) اقدام نمایند.

با امید موفقیت روز افزون

دیدگاهتان را بنویسید

 
[Alimir_BootModal_Login]