تاریخچه

کانون زبان بهرستگان با متدهاي نوين و با يافتن راههاي بهتر وشادتر، آموزش زبان را به صورت مفهومي و علمي با روشهايي كه شوق و ميل كودكانه را تحريك كند ، در محيطي شاد و با طراحي ويژه كودكان و با كادري تحصيلكرده و مجرب در زمينه كار با كودكان ، بر اساس استاندارد مدارس كمبريج انگلستان بهمراه نقاشي ، نمايش فيلم و شعر ، به كودكان دلبند شما مي آموزد .

سیستم آموزشی :

کانون زبان بهرستگان با متدهاي نوين و با يافتن راههاي بهتر وشادتر، آموزش زبان را به صورت مفهومي و علمي با روشهايي كه شوق و ميل كودكانه را تحريك كند ، در محيطي شاد و با طراحي ويژه كودكان و با كادري تحصيلكرده و مجرب در زمينه كار با كودكان ، بر اساس استاندارد مدارس كمبريج انگلستان بهمراه  نقاشي، نمايش فيلمو شعر ، به كودكان دلبند شما مي آموزد .

فراگيری  مغز بسيار بالا بوده و كودكان زير 3 سال توان يادگيري بالاتري نسبت به كودكان 3 ساله و بالاتر دارند . و هر چه سن كودك بالاتر مي رود آموزش و يادگيري آنها سخت تر و كندتر شده و مشكلات بيشتري در تلفظ واژه ها ،فراگيري معاني كلمات و غيره پيدا ميكند.

قدم اول درآموزش انگليسي به كودكان آن است كه به آنها ياد بدهند چه طورحروف وكلمات انگليسي را تشخيص داده و آنها را بخوانند . به محض آنكه فرزند شما متوجه شود كه صداهاي كلمات را ميتواند با حروف نمايش دهد قادرخواهد بود كه آن كلمات را تلفظ كرده  و بخواند.

مطلب ديگري كه اهميت دارد ، تمرين نوشتن حروف و كلمات است .ياد گرفتن صحيح نوشتن هر حرف و آموختن املاي درست كلمات به كودكان مهارتي مي دهد كه تا آخر عمر از ياد نخواهند برد . كلاسهاي به فرزند شما كمك مي كند كه ياد بگيرند چطور بخوانندچطور بنويسند و چطور هجي كنند .

کانون زبان بهرستگان با بهره گیری از مدرسین مجرب کتابهای طبقه بندی ویژه بهرستگان (تالیف خانم سونیا ملکی مدیریت مجموعه ) و بهترین روش ها و متدهای آموزشی توانسته گامی عظیم در آموزش کودکان بردارد.