انگلیسی - دوره خردسالان

  انگلیسی : دوره خردسالان - آشنایی بیشتر با دوره

در این دوره کودکان 3 تا 5 سال می توانند شرکت کنند که شامل 9 ترم آموزشی است و کتاب های play time همراه با بازی وسرگرمی تدریس می گردد.

  منابع آموزشی

آشنایی با دوره:

هدف دوره آشنایی و ایجاد علاقمندی زبان آموز به زبان انگلیسی، یادگیری لغت و جملات کوتاه، شعر، تقویت مهارت های گفتاری، شنیداری و آماده سازی جهت چگونگی نوشتن حروف و کلمات است. 

از ويژگيهاي خاص کتابهاي  Play time سبک آموزش با داستان هاي زيبا به روش مصور است که جذابيت خاصي براي کودکان ايجاد ميکند. اين کتاب ها به آموزش 2 مهارت شنیداری و گفتاری مي پردازند و CD صوتي هم ضميمه آنها ميباشد. اين کتابها براي آموزش کودکان غیر انگلیسی زبان جهان طراحی گردیده و پیشرفت آرام ولی مستمری را دنبال می کند. شخصیت ها و موضوعات کتاب متناسب سن کودکان بوده و برایشان جذابیت دارد. هر درس کتاب طوری طراحی شده که زبان آموزان با تمرکز بر لغات جدید مکالمات کوتاه رامی آموزند و در عین حال از ساختارهای گرامری ساده و کوتاه نیز در صحبت کردن استفاده می کنند. آهنگ ها و عکس های جذاب کتاب کودکان را بیشتر مشتاق به ادامه دوره می کند.

Play time محصول سال 2017 انتشارات اکسفورد بوده و به روزترین متد آموزش زبان انگلیسی برای این رده سنی میباشد که جهت آموزش به خردسالان غیر انگلیسی زبان طراحی شده است.  

نحوه برگزاری دوره:

 

نوع کلاس

 

تعداد جلسات در هفته

 

روزهای و ساعات

گروهی: حداقل 10 حداکثر 15 نفر

نیمه گروهی: حداقل 4 حداکثر 7 نفر

خصوصی: یک یا دو نفر

طی سال تحصیلی دو جلسه

تابستان سه جلسه

طی سال تحصیلی (شنبه/سه شنبه)

(یکشنبه چهارشنبه) (دوشنبه پنج شنبه)

تابستان سه جلسه در هفته زوج یا فرد

صبح بین ساعات 9 الی 12 و عصر 14 الی 19:30