انگلیسی - دوره IELTS

  انگلیسی : دوره IELTS - آشنایی بیشتر با دوره

مدرک بین المللی IELTS پلی است برای تحصیل در خارج یا داخل کشور و یا مهاجرت به کشورهای مهم جهان و البته کسانی که مایل به داشتن یک مدرک معتبر بین المللی می باشند.آموزشگاه بهرستگان با بهره گیری از مدرسان متخصص زبان آموزان را جهت شرکت در مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران آماده می سازد.

  منابع آموزشی

دوره IELTS

آیلتس  (the International English Language Testing System) یا سیستم بین المللی ارزشیابی زبان انگلیسی با هدف ارزیابی توانایی آن دسته از داوطلبانی طراحی شده که قصد تحصیل یا کار در کشورهای انگلیسی زبان را دارند. این آزمون در بیش از 6000 نهاد بین المللی در سراسر دنیا از جمله دانشگاهها، کارفرمایان، نهادهای حرفه ای، مقامات اداره مهاجرت و دیگر سازمانهای دولتی به رسمیت شناخته می شود. از اینرو گروه آموزشی پردیسان با کادری مجرب و آموزش دیده و طراحی متد های متنوع دانشجویان را در این امر هدایت می کند.

دانشجویان در ابتدا می بایست سطح عمومی زبان (  General English) خود را تقویت کنند. این بدان معناست که دانشجویان پس از اتمام کتاب AEF4 قادر خواهند بود در دوره های IELTS شرکت کنند. دانشجویان در این مقطع دو گزینه در پیش دارند. دانشجویانی که به سرعت نیازمند آماده شدن برای آزمون IELTS هستند می توانند دوره های IELTS را انتخاب کنند و آن دسته از دانشجویانی که تعجیلی در ارائه مدرک IELTS ندارند می توانند برای ارتقا سطح زبان خود دوره های پیشرفته  Advanced)) را انتخاب کنند.

در دوره آیلتس اساتید باتجربه گروه آموزشی پردیسان به دانشجویان کمک می کنند تا اینکه آنها بتوانند دانش عمومی زبان خود را با تکنیک های مورد نیاز آزمون آیلتس تلفیق کرده و با تمرین های مداوم بر روی هر چهار مهارت ایشان را در کسب نمرات بالا در این آزمون یاری رسانند.

سطح آزمون

آزمون آیلتس به منظور ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی در همه سطوح طراحی شده و قبولی یا مردودی در این آزمون مفهومی ندارد. بلکه نتایج به صورت گروهی از نمرات در مقیاس 1 ( کمترین) تا 9 ( بیشترین) گزارش می شوند.

دسته بندی نمرات آیلتس

9        کاربر متخصص

8        کاربر خیلی خوب

7        کاربر خوب

6        کاربر با صلاحیت

5        کاربر معمولی

4        کاربر محدود

3        کاربر خیلی محدود

2        کاربر متناوب

 1        غیر کاربر

        0 کسی که در آزمون شرکت نکرده

 

مراکز مجاز برگزاري آزمون آيلتس در ايران
1) آیلتس تهران
نشاني: تهران، سعادت آباد، بلوار دريا، نرسيده به چهارراه مطهري، پلاک 163، طبقه سوم
شماره تماس: 88698827 , 88698828 (پيش شماره 021)

 2) دانشگاه آزاد اسلامی
نشاني: تهران، خيابان شريعتي، خيابان پابرجا، بلوار آينه، کوچه گل يخ، شماره 16، واحد 101
شماره تماس: 22614620 (پيش شماره 021)

 

 3) عصر دین و دانش

 آدرس:تهران ، خیابان ولی عصر ، ضلع شمالی پارک ساعی،کوچه ساعی یکم، بن بست دانش،موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش

تلفن : 91-88644690- 021

فکس : 021-88777196

 4) فرزانگان خوارزمی

 

نشاني: تهران، خيابان ميرداماد غربي، ابتداي پل ميرداماد، شماره 309

 (5ایرسافام

خیابان دکتر شریعتی بالاتر از پل صدر خیابان میرزاپور(سهیل سابق) خ شهید قلندری شمالی بن بست ساناز پلاک 3


تلفن 021- 22246710