پرسش های متداول

پرسش های متداول

بله، کلیه شعبه کانون زبان بهرستگان دارای امکانات آموزش زبان انگلیسی به کودکان سه سال به بالا می باشد. کتاب این دوره ها play time است.

امکان ثبت نام برای دو نفر وجود دارد ولیکن کلاس به صورت نیمه خصوصی برگزار می گردد و از تخفیفات ویژه برخوردار است. البته زمانی کلاس قابل شروع شدن است که هر دو نفر در یک سطح باشند.

1. یک قطعه عکس 4*3

2. تصویر کپی کارت ملی

3. شهریه دوره

4. اصل و کپی کارت کارمندان آموزش و پرورش و یا خانواده شهدا و جانبازان جهت اخذ تخفیف

برای انجام تعیین سطح نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست. علاوه بر این سوپروایزرهای گروه آموزشی کانون زبان بهرستگان مورد نیاز را نیز به زبان آموزان ارائه می دهند.

دانشجویانی که برای امتحاناتی مثل آیلتس خود را آماده میکنند ابتدا می بایست دانش عمومی زبان خود ( General English) را تقویت کنند. از اینرو کانون زبان بهرستگان نیز در همین راستا با داشتن کادری مجرب سعی بر این دارد تا دانشجویان را در کسب نمره بالا در امتحان آیلتس یاری نماید

 در دوره های کودکان کتاب های play time , jolly phonics , lets go phonics , english time، در دوره نوجوانان کتاب های solution و در دوره های بزرگسال کتاب های New American English File تدریس می شود.       

امتحانات به دو صورت کتبی (written) و شفاهی (oral) برگزار می شوند.

با توجه به تعدد دانشجویان و تنوع درخواست کلاس در روزهای مختلف، گروه آموزشی پردیسان برای ارئه خدمات بهتر کلاس های سه روز در هفته، دو روز در هفته، کلاس های پنج شنبه و جمعه و کلاس های فشرده را برگزار می کند.

در کلاس های گروهی بین 10 تا 15 نفر و در کلاس های نیمه گروهی بین 5 تا 8 نفر.

در کلاس های گروهی به صورت نقدی، کلاس های نیمه گروهی درابتدای ترم با درصدی تخفیف و کلاس های خصوصی هر 3 جلسه شهریه دریافت می شود.

بله، در پایان هر سطح مدارکی به شرح ذیل به زبان آموزان ارائه می گردد.

 Advanced,Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper Intermediate

در طول هر ترم، هر کلاس حداقل 2 بار توسط سوپروایزر هر شعبه بازدید می شود، جلسات work shop مدرسین هر ماه برگزار می شود. همچنین دانشجویان در طول هر ترم یک بار توسط سر مدرس مصاحبه می شوند و مطالب درسی آن ترم از ایشان پرسیده می شود.

ابتدا در جلسه تعیین سطح و مشاوره  سطح زبان آموز مشخص می شود و سپس بسته به سطح تعیین شده برنامه کلاسی، روز ها وساعات کلاس به ایشان اعلام می گردد.

زبان آموز ابتدا مصاحبه ای شفاهی با سوپروایزر خواهند داشت و پس از مشخص شدن سطح، سوپروایزر مربوطه با کمال صبر و دقت زبان آموز را در امر یادگیری و نوع و نحوه کلاس ها راهنمایی می کنند.

درکانون زبان بهرستگان  ارزشيابي از زبان آموزان به سه صورت انجام مي پذيرد. الف) ارزشيابي کتبي: که شامل آزمون پايان ترم مي باشد. ب) ارزشیابی شفاهی: که در طول ترم 2 بار توسط سوپروایزر صورت می پذیرد. ج) ارزشيابي توصيفي: توسط مدرس مربوطه بر اساس فعاليتهاي کلاسي و ميزان آمادگي زبان آموز در طول ترم صورت مي پذيرد.

کسب نمره حداقل 65 به همراه یک مصاحبه شفاهی با سوپروایزر

امتحان به صورت خصوصی با هزینه جدا گانه برگزار می شود.

اگر در مصاحبه تعیین سطح صلاحیت زبان آموز برای شرکت در این دوره تایید شود ایشان می توانند مستقیما وارد کلاس های آیلتس شوند.

اما اگر سطح عمومی زبان ایشان نیاز به تقویت بیشتر داشته باشد سوپروایزر موسسه راهنمایی های لازم را به ایشان ارائه خواهند داد تا در سطح مناسب شرکت کنند.

 ارائه درخواست کتبی استرداد شهریه و انصراف از کلاس 2. ارائه اصل فیش ثبت نامی (بدون ارائه اصل فیش ثبت نام استرداد به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد) 3. پر نمودن فرم مخصوص استرداد شهریه (همراه داشتن شماره کارت به نام زبان آموز الزامی است) 4. کسر حداقل 20% از کل شهریه دوره ثبت نامی 5. واریز مبلغ باقیمانده شهریه پس از تأیید سرپرست شعبه پس از 72 ساعت

 در صورت بروز هر مشکل زبان آموزان محترم می توانند با در میان گذاشتن آن موضوع با سوپروایزر مر بوطه و یا سرمدرس مشکل خود را حل کنند. لازم به توضیح است که همکاران در گروه آموزشی پردیسان با تمام وجود، بردباری و شکیبایی سعی در فراهم نمودن محیطی آرام و کاملا آموزشی برای زبان آموزان محترم دارند.

در کلاس های گروهی بین 10 تا 15 نفر و در کلاس های نیمه گروهی بین 5 تا 8نفر

کانون زبان بهرستگان  با کادری مجرب و آموزش دیده مواد آموزشی خود را به گونه ای طراحی کرده است که زبان آموزان در پایان دوره های آموزشی خود بر روی هر 4 مهارت زبان یعنی ( speaking, listening, writing, reading) تسلط کافی داشته باشند. لازم به توضیح است که مواردی چون دایره لغت، گرامر، تلفظ، لهجه و ... به عنوان زیر شاخه های این 4 مهارت محسوب می شوند و زبان آموزان  به خوبی آنها را فرا می گیرند.

 در حال حاضر زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی تدریس می شود. 

کلاس ها ازساعت 9 صبح تا 8 شب در زمانبندی مشخص برگزار می شوند. کلاس ها در قالب سه روز در هفته، دو روز در هفته، آخر هفته و فشرده برگزار می شوند.

البته! استاد شما تقريبا هر روز به شما تکليف خواهد داد که در کلاس تصحيح خواهد شد.

بله، ابتدا زبان آموز درخواست خود را به صورت مکتوب به واحد آموزش شعبه ای که در آن در حال تحصیل است ارائه می دهد و سپس پس از بررسی گواهی اشتغال به تحصیل زبان آموز مزبور از سوی دفتر مرکزی صادر می شود.

تعداد زبان آموزان در کلاس های گروهی بین 10 تا 15 نفر هستند اما در دوره های نیمه گروهی تعداد زبان آموزان بین 5 تا 8 نفر می باشند. همچنین مدت زمان تکمیل دوره ها در کلاس های نیمه گروهی کوتاهتر می باشد.

برای انجام تعیین سطح نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست. علاوه بر این سوپروایزرهای گروه آموزشی بهرستگان مشاره های آموزشی مورد نیاز را نیز به زبان آموزان ارائه می دهند.

 برای بزرگسال : 2قطعه عکس ، کپی شناشنامه ، کارت ملی و تکمیل فرم ثبت نام جهت تشکیل پرونده زبان آموز

برای کودکان: 2قطعه عکس ، کپی شناشنامه ، کپی کارت ملی و شناسنامه پدر و مادر و تکمیل فرم ثبت نام جهت تشکیل پرونده زبان آموز

در دوره های کودکان فیلم های آموزشی و کارتون, jolly dictionary ,wordbook  ،

در دوره نوجوانان کتاب های select reading،  Oxford Word Skill به عنوان Supplementary books معرفی می شوند.

بله برای یک خانواده در یک سطح برای زبانهای مختلف کلاس برگزار میشود.

باسلام  در کل روی 4 مهارت کار میشود و میتواند بر اساس درخواست زبان آموز مکالمه محور باشد.

سوالی دارید از ما بپرسید؟