انگلیسی - English

انگلیسی - English

سالهاست که یادگیری زبان انگلیسی و مکالمه روان و صریح آن به عنوان مهمترین دغدغه کشورها بوده است. زبانی که تمامی مردم دنیا برای یادگیری آن به عنوان زبان بین المللی اهتمام ورزیده اند و تلاش نموده اند تا آن را به روشها و سبک های مختلف به مردم جامعه خود انتقال دهند. در همین راستا در کشور عزیزمان ایران وزارت آموزش و پرورش متولی آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان ها به مردم شریفمان می باشد و این وزارتخانه هم برای آموزش زبان بین المللی انگلیسی اجازه تأسیس آموزشگاه های زبان را به افراد آگاه و توانمند داده است. آموختن زبان انگلیسی آنقدر مهم و پر اهمیت است که اگر امروزه کسی این زبان را نیاموخته باشد مطمئنا برای رسیدن به مقصودهای خود چندان موفق نخواهد بود. زیرا در همه زمینه ها پزشکی، مهندسی، بازرگانی، کارمندی و مهاجرت یکی از گزینه های کاربردی می باشد.

  بهترین زمان یادگیری -

آموزش زبان انگلیسی کودکان در سنین پایین روشی موثر در یادگیری می باشد.

  منابع آموزشی


  دوره خردسالان - آشنایی بیشتر با دوره

در این دوره کودکان 3 تا 5 سال می توانند شرکت کنند که شامل 9 ترم آموزشی است و کتاب های play time همراه با بازی وسرگرمی تدریس می گردد.

  منابع آموزشی


  دوره کودکان - آشنایی بیشتر با دوره

این دوره ویژه رده سنی 4 تا 10 سال برگزار می گردد که شامل هفده ترم آموزشی jolly phonics نه ترم آموزشی let's go phonics چهارده ترم آموزشی English time میباشد.

  منابع آموزشی


  دوره نوجوانان - آشنایی بیشتر با دوره

این دوره گروه سنی 10 تا 17 سال را در بر می گیرد که شامل 12 ترم آموزشی است و از مجموعه کتاب های solution/ Connect به عنوان کتابهای اصلی استفاده می شود.

  منابع آموزشی


  دوره بزرگسالان - آشنایی بیشتر با دوره

این دوره کاملترین و به روز ترین پکیج آموزش زبان انگلیسی برای افراد 16 سال به بالا با لهجه American از سطح مبتدی Beginner تا پیشرفته Advanced می باشد.

  منابع آموزشی


  دوره های آزمون های دانشگاه کمبریج - آشنایی بیشتر با دوره

FCE یک دوره آمادگی بسیار سودمند برای افرادی است که سطح Advanced را سپری نمودند و قصد دارند در دوره هایی نظیر TTC ، CAE شرکت کنند.

  منابع آموزشی


  دوره مکالمات تجاری - آشنایی بیشتر با دوره

دوره ی مکالمات تجاری و بازرگانی با هدف اعتلای سطح گفتاری، شنیداري، نگارش و خواندن افراد شاغل در این حیطه طراحی گردیده است. که باعث ارتقای شغلی فرد می گردد. این دوره مناسب برای کسانی است که نیاز به ارتباط شغلی با سایتهای خارجی یا درخواست کار در کشورهای دیگر دارند.

  منابع آموزشی


  دوره IELTS - آشنایی بیشتر با دوره

مدرک بین المللی IELTS پلی است برای تحصیل در خارج یا داخل کشور و یا مهاجرت به کشورهای مهم جهان و البته کسانی که مایل به داشتن یک مدرک معتبر بین المللی می باشند.آموزشگاه بهرستگان با بهره گیری از مدرسان متخصص زبان آموزان را جهت شرکت در مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران آماده می سازد.

  منابع آموزشی


  دوره TOEFL iBT - آشنایی بیشتر با دوره

متقاضیانی که دارای سطح علمی Advanced هستند می توانند در این دوره شرکت کنند و در آزمون مطمئنا نمره 100 به بالا را دریافت نمایند. اعتبار بین المللی این مدرک بسیار بالاست.

  منابع آموزشی


  دوره مکالمه کوتاه مدت - آشنایی بیشتر با دوره

این دوره مخصوص آن دسته از علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی است که مایلند مهارت های گفتاری و شنیداری خود را بدون درگیری با مباحث پیچیده دستوری تقویت نمایند.

  منابع آموزشی


  دوره تربیت مدرس (TTC) -

دوره TTC یا Teacher Training Course دوره هایی هستند که افرادی را که از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردارند را برای تدریس زبان انگلیسی آماده می کند.

  منابع آموزشی