انگلیسی - دوره نوجوانان

  انگلیسی : دوره نوجوانان - آشنایی بیشتر با دوره

این دوره گروه سنی 10 تا 17 سال را در بر می گیرد که شامل 12 ترم آموزشی است و از مجموعه کتاب های solution/ Connect به عنوان کتابهای اصلی استفاده می شود.

  منابع آموزشی

آشنایی با دوره:

این دوره در 12 ترم آموزشی برنامه ریزی گردیده است و از مجموعه کتاب های Connect که توسط یکی از معتبرترین طراحان متد آموزشی دنیا پرفسور JACK C.Richards’s نوشته و توسط انتشارات Cambridge به چاپ رسیده است.در کنار کتب اصلی به منظور تکمیل مطالب آموزشی، فیلم ها و کتب کمک درسی مرتبط با عنوان دروس تدریس می گردد.

سری کتابهای 4 جلدی Connect ویرایش دوم، که به طور تخصصی برای نوجوانان طراحی شده، بسیار جذاب و متمرکز بر هر چهار مهارت اصلی زبان (Speaking, Reading, Writing, Listening) است و مطالب را بگونه اي ارائه داده كه مورد علاقه اين گروه سني باشد و باعث ايجاد انگيزه در فراگیری معلومات زبان انگليسي در زبان آموزان گردد تا بتوانند زبان را در محیط واقعي بيرون از كلاس نيز مورد استفاده قرار دهند. طراحی کتاب به نحوی است که با انتخاب موضوعات جالب و جذاب و در عین حال مناسب با سن نوجوانان، آنها را تشویق به صحبت کردن و یادگیری هر چه بهتر مطالب می نماید. قسمت مرور بر دروس گذشته بعد از هر درس که در دو صفحه طراحی شده به زبان آموزان این شانس را می دهد که مطالب را دوباره مرور کنند و تکرار بهترین عامل یادگیری است. در واقع بعد از هر درس زبان آموز با یک Quiz مواجه می شود که ذهنش را به چالش وا می دارد تا هر آنچه فراموش کرده دوباره با مدرس خود در میان بگذارد.

نحوه برگزاری دوره: 

نوع کلاس

تعداد جلسات در هفته

روزهای و ساعات

گروهی: حداقل 10 حداکثر 15 نفر

نیمه گروهی: حداقل 4 حداکثر8نفر

خصوصی: یک یا دو نفر

دو جلسه

طی سال تحصیلی (شنبه / سه شنبه)

( یکشنبه چهارشنبه ) ( دوشنبه پنج شنبه )

تابستان سه جلسه در هفته زوج یا فرد

صبح بین ساعات 9 الی 12 و عصر 14 الی 19:30